Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych i sprzętu ortopecycznego WZSO | Warszawa

Wypożyczalnia Ortopedyczna

Home / Wypożyczalnia Ortopedyczna

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU ORTOPEDYCZNEGO

Łóżka, wózki inwalidzkie oraz inny sprzęt do rehabilitacji

44 zł / tydzień
100 zł / miesiąc

30 zł / tydzień
50 zł / miesiąc

50 zł / miesiąc

50 zł / miesiąc

50 zł / miesiąc

25 zł / miesiąc

KOSZTY TRANSPORTU SPRZĘTU ORTOPEDYCZNEGO
lokalizacjadowóz sprzętuodbiór sprzętu
teren Warszawy50 zł50 zł
poza Warszawę100 zł100 zł
powyżej 100 km150 zł150 zł

Powyższe ceny są cenami brutto

Wygoda, doradztwo, gwarancja jakości

Posiadanie własnego sprzętu ortopedycznego to spora wygoda, ale także bardzo duży wydatek. Nie wszystkich na to stać, a poza tym bywają takie urazy, które wymagają niezbyt długiej rekonwalescencji. W takiej sytuacji znacznie korzystniej jest wypożyczyć sprzęt ortopedyczny. Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni Warszawskich Zakładów Sprzętu Ortopedycznego.

Oferta wypożyczalni Warszawskich Zakładów Sprzętu Ortopedycznego jest dostępna dla każdego. Z usługi najczęściej korzystają osoby, które nagle znalazły się w trudnej sytuacji spowodowanej np.   chorobą czy wypadkiem. Pilnie potrzebują więc specjalistycznego sprzętu ortopedycznego o różnym przeznaczeniu:

    • Zapewniającego możliwość samodzielnego poruszania się (kule, wózki inwalidzkie),
    • Zwiększającego komfort życia i jakość opieki nad chorymi (podnośniki, stoliki przyłóżkowe, materace przeciwodleżynowe),
    • Przyspieszającego rekonwalescencję (łóżka rehabilitacyjne).

Wózki inwalidzkie czy kule wypożyczają głównie osoby po różnego rodzaju kontuzjach i złamaniach powstałych w wyniku wypadku komunikacyjnego lub podczas uprawiania sportu. W takiej sytuacji pacjenci wypożyczają sprzęt na określony, relatywnie krótki czas niezbędny do pełnego wyzdrowienia.

W ofercie naszej wypożyczalni znajduje się praktycznie dowolny sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, w tym: specjalistyczne łóżka, materace, wózki i kule. Oferujemy wyłącznie sprzęt certyfikowany, spełniający najostrzejsze normy medyczne w zakresie bezpieczeństwa i komfortu. Wypożyczanie sprzętu ortopedycznego jest zatem nie tylko bardziej opłacalne, ale także rozsądniejsze w porównaniu do zakupu tanich urządzeń niewiadomego pochodzenia.

Z oferty wypożyczalni może skorzystać każdy, komu na określony czas potrzebny jest specjalistyczny sprzęt ortopedyczny. Nie trzeba spełniać żadnych formalności, nie jest wymagane skierowanie od lekarza czy jakakolwiek dokumentacja medyczna. Wystarczy podpisać z wypożyczalnią umowę oraz wpłacić zwrotną kaucję.

Nie tylko sprzęt ortopedyczny

Z usług wypożyczalni bardzo często korzystają rodziny osób po udarach, będących w stanie paliatywnym oraz wymagających stałej opieki w domu. Dla nich dostępne są m.in. specjalistyczne łóżka z materacami przeciwodleżynowymi. Takie łóżka wypożyczają jednak także pacjenci przechodzący rehabilitację domową, starsi, spędzający większą część doby w pozycji leżącej.

W każdej z takich sytuacji łóżko z materacem przeciwodleżynowym jest niezbędne, ponieważ chory nie może przez długi czas leżeć na zwykłym materacu. Poza tym łóżko medyczne gwarantuje o wiele większą wygodę i to zarówno pacjentowi, jak i jego opiekunom.

Fachowe doradztwo

W wypożyczalni Warszawskich Zakładów Sprzętu Ortopedycznego pracują specjaliści, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiedni sprzęt w zależności od urazu, rodzaju kontuzji, wagi i wzrostu. Jest to bardzo ważne, bo np. nie każdy pacjent po operacji czy udarze potrzebuje łóżka ze wszystkimi możliwymi ustawieniami i ułatwieniami. A to oczywiście wpływa na cenę wypożyczenia.

Nasza wypożyczalnia oferuje również transport oraz montaż sprzętu w domu pacjenta. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które daje gwarancję prawidłowego złożenia i późniejszego użytkowania sprzętu. Dodatkowo nasi pracownicy przeszkolą pacjenta i jego najbliższych z obsługi  wypożyczonego sprzętu.