Wypożyczalnia wózków inwalidzkich Warszawa

Wypożyczalnia wózków inwalidzkich Warszawa – kompleksowe rozwiązania dla osób niepełnosprawnych

Wypożyczalnia wózków inwalidzkich w Warszawie to miejsce, w którym można znaleźć kompleksowe rozwiązania dla osób borykających się z niepełnosprawnością ruchową. Dostęp do dobrej jakości wózków inwalidzkich to kwestia, która jest niezwykle istotna dla osób mających trudności z poruszaniem się. Nasz punkt w Warszawie to profesjonalna wypożyczalnia z szerokim asortymentem. Różnorodność oferty sprawia, że możliwe jest dostosowanie wyboru do indywidualnych potrzeb danego użytkownika.

Wheelchair in empty room in nursing home or hospital

Wypożyczalnia wózków inwalidzkich w Warszawie

Wypożyczalnia wózków inwalidzkich w Warszawie

Wypożyczalnia wózków inwalidzkich to dobra alternatywa w przypadku osób, które chcą skorzystać z wózka inwalidzkiego na krótki czas (kilka dni), ale także na nieco dłuższe, tzn. trwające kilka tygodni lub miesięcy. Taki stan rzeczy to wręcz idealne rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują wózka inwalidzkiego na stałe, ale chcą się nim posłużyć np. na czas rekonwalescencji po operacji, gdy konieczne jest tego typu wsparcie.

Warto wiedzieć, że każdy wózek inwalidzki znajdujący się w naszym asortymencie jest starannie serwisowany i regularnie konserwowany. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Ci niezawodność oraz pełną funkcjonalność podczas codziennego korzystania z tego typu urządzenia.

Wypożyczalnia wózków inwalidzkich Warszawa to miejsce, w którym dbamy o to, aby oferowane usługi były dostępne dla potrzebujących. W związku z tym oferujemy elastyczne i przystępne warunki wynajmu wózków, a także konkurencyjne ceny. Wszystko to sprawia, że wypożyczenie wózka inwalidzkiego przestaje być kosztowną inwestycją, a wręcz przeciwnie: z uwagi na elastyczność usługa staje się dostępna niemal dla każdego.

Nie bez znaczenia jest również wykwalifikowany personel, który zatrudniamy w naszej wypożyczalni w Warszawie. Dzięki temu łatwiej będzie nam udzielić Ci pomocy oraz fachowego doradztwa w tej ważnej kwestii, jaką jest odpowiedni wybór wózka.

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego w Warszawie to nie tylko wózki inwalidzkie

Wózki inwalidzkie to bardzo ważna część asortymentu, który prezentujemy klientom,  ale wcale nie jedyna. Oprócz tego oferujemy również takie produkty oraz dodatkowe akcesoria jak na przykład:

  • łóżka rehabilitacyjne,
  • podnośniki,
  • stoliki przyłóżkowe,
  • materace przeciwodleżynowe,
  • kule łokciowe,
  • koncentratory tlenu,
  • balkoniki, podpórki czterołokciowe.

Ponadto, na życzenie klienta zapewniamy również usługi w zakresie transportu sprzętu ortopedycznego (dostawa oraz odbiór sprzętu).

side-wheelchair-background

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.