Podnośnik dla osób leżących, chorych i niepełnosprawnych – wypożyczalnia Warszawa

CENNIK

200,00 /msc
  • Transport do pacjenta
  • Montaż
  • Wsparcie techniczne

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. 

Podnośnik pacjenta: wypożyczalnia

Wypożyczalnia podnośników dla niepełnosprawnych to rozwiązanie, które pomoże zapewnić komfort i bezpieczeństwo osobom niepełnosprawnym oraz ich opiekunom. Nasza placówka Warszawskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego to miejsce, gdzie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem służą fachowym doradztwem oraz kompleksową obsługą, abyś mógł znaleźć odpowiedni podnośnik dostosowany do indywidualnych potrzeb. Podnośnik dla niepełnosprawnych – wypożyczalnia, która oferuje sprawdzony sprzęt i fachową obsługę? Jesteś w odpowiednim miejscu.

Dlaczego wypożyczalnia podnośników dla niepełnosprawnych to dobre rozwiązanie?

Decyzja o tym, żeby wypożyczyć podnośnik dla osób niepełnosprawnych to najlepsze rozwiązanie. Stawiasz wtedy bowiem na wygodę, oszczędność oraz bezpieczeństwo. Nasza oferta uwzględnia różnorodność sytuacji, w jakich może znaleźć się osoba niepełnosprawna. Nie zawsze konieczne jest posiadanie pełnoetatowego wyposażenia rehabilitacyjnego, stąd podnośnik dla chorych – wypożyczalnia to najrozsądniejsza opcja. Ponadto nasz profesjonalny zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni model podnośnika, który spełni wszystkie potrzeby. Wybierając najem, oszczędzasz również na kosztach zakupu sprzętu, który może okazać się zbędny po zakończeniu okresu rekonwalescencji.

Podnośnik dla chorego leżącego - niezbędna pomoc dla opiekuna

Opiekunowie osób leżących, cierpiących na różnego rodzaju urazy czy schorzenia zdają sobie sprawę, jak trudne i wymagające jest przenoszenie pacjenta. Podnośnik dla chorego leżącego, który dostępny jest w naszej ofercie, będzie niezastąpiony w codziennej opiece. Dzięki niemu przenoszenie pacjenta staje się znacznie łatwiejsze, a przede wszystkim bezpieczniejsze. To narzędzie, które odciąża opiekuna, redukuje ryzyko urazów oraz zapewnia komfort pacjentowi. Podnośnik dla chorych – wypożyczalnia to rozsądna decyzja dla każdego, kto na co dzień musi opiekować się osobami chorymi.

Podnośnik dla niepełnosprawnych: bezpieczeństwo podczas przenoszenia

Bezpieczeństwo pacjenta i opiekuna to priorytet, którym kierujemy się w naszej placówce. Każdy nasz podnośnik dla niepełnosprawnych został starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo podczas przenoszenia. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i solidnej konstrukcji możesz być pewien, że sprzęt sprosta wszystkim oczekiwaniom. Nasz zespół przeszkoli Cię w obsłudze urządzenia, byś czuł się pewnie i komfortowo podczas codziennego użytkowania. Wypożyczalnia podnośników dla niepełnosprawnych to korzystna opcja dla osób, które nie mają środków finansowych na zakup nowego urządzenia lub potrzebują go tylko na jakiś czas.

WZSO wypożyczalnia - podnośnik dla chorych

Podnośnik dla chorych – wypożyczalnia Warszawskich Zakładów Sprzętu Ortopedycznego to renomowana placówka, która od lat służy wsparciem osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Nasza oferta obejmuje różne modele podnośników dla chorych, w tym między innymi podnośnik dla chorego leżącego. Nasz personel złożony z doświadczonych specjalistów, pomoże Ci wybrać idealny sprzęt, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Pokaże Ci też jak go sprawnie obsługiwać.

Warto podkreślić, że podnośniki dla chorych to nie tylko urządzenia ułatwiające przemieszczanie się, ale także narzędzia, które przyczyniają się do poprawy komfortu życia osób z ograniczoną sprawnością. Nasza wypożyczalnia zapewnia szeroki wybór akcesoriów i opcji dostosowania, tak abyśmy mogli sprostać Twoim unikalnym potrzebom. Nasze podnośniki to bezpieczeństwo i wygoda dla użytkowników. Posiadają stabilną konstrukcję oraz innowacyjne mechanizmy, które pozwalają na łatwe i bezpieczne podnoszenie i opuszczanie pacjentów. Dzięki nim opiekunowie mogą wykonywać codzienne czynności z większą łatwością, a osoby niepełnosprawne mogą zachować swoją niezależność.

Potrzebujesz pomocy?

Podnośnik dla niepełnosprawnych – wypożyczalnia to solidny sprzęt, ale też oferta usług. Proponujemy bowiem nie tylko najem podnośnika, ale także transport oraz montaż sprzętu w Twoim domu. To wygodne rozwiązanie, które gwarantuje prawidłowe złożenie i użytkowanie urządzenia. Nasz zespół przeszkoli Ciebie oraz Twoich najbliższych z obsługi wypożyczonego sprzętu, zapewniając Ci pełne wsparcie i bezpieczeństwo. 

Podnośnik dla osób leżących – wypożyczalnia WZSO to miejsce, gdzie poznasz  rozwiązania dla osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów. Znajdziesz u nas między innymi podnośnik pacjenta leżącego, który wymaga całodobowej opieki, podnośnik dla niepełnosprawnych i pacjentów z rozmaitymi chorobami, ale też podnośnik rehabilitacyjny.

Podnośnik pacjenta wypożyczalnia WZSO, to pewność profesjonalnego doradztwa, bezpieczeństwa i komfortu. Dzięki naszemu wsparciu możesz skoncentrować się na najważniejszym – na zdrowiu i dobrostanie pacjenta.

KOSZTY TRANSPORTU SPRZĘTU ORTOPEDYCZNEGO
lokalizacjadowóz sprzętuodbiór sprzętu
teren Warszawy70 zł70 zł
poza Warszawę110 zł110 zł
powyżej 100 km150 zł150 zł

Powyższe ceny są cenami brutto

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO WARSZAWA - WZSO S.A.

al. Bohaterów Września 9

00-973 Warszawa

Telefon

+48 /22/ 576-17-08

e-mail

handlowy@wzso.pl

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.