Poradnia ortopedyczna i przychodnia rehabilitacyjna Varsovia Medica – Warszawa

Przychodnia rehabilitacyjna
Varsovia Medica

Przychodnia Ortopedyczno-Rehabilitacyjna oferuje swoim Pacjentom pełen zakres rehabilitacji leczniczej, która ma na celu przywrócenie pełnej lub maksymalnej do osiągnięcia sprawności fizycznej, a także zdolności do pracy.

Obecnie prowadzimy Przychodnię Ortopedyczno-Rehabilitacyjną, Poradnię Leczenia Schorzeń Kręgosłupa, liczne konsultacje lekarzy specjalistów oraz rehabilitację w warunkach domowych.

Nasi fizjoterapeuci nauczą Cię w jaki sposób wzmocnić mięśnie, skorygować ułożenie kręgosłupa i prawidłowo się poruszać. Mogą przeprowadzić zabiegi fizykoterapeutyczne, a także pomóc opracować program ćwiczeń do samodzielnego wykonywania ich w domu, tzw. ćwiczenia instruktażowe.

Celem programów rehabilitacyjnych jest maksymalne przywrócenie utraconych funkcji z powodu choroby, bądź urazu i powrót do pełnej sprawności, do życia bez ograniczeń.

Rehabilitacja bez kolejek

Zadzwoń i dowiedz się czy możesz skorzystać z rehabilitacji bez kolejek.

– Zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym – jako pieszy, kierowca, pasażer w samochodzie (również w samochodzie sprawcy)?
– Doznałeś obrażeń na śliskim lub nierównym chodniku?
– Doznałeś obrażeń na skutek wypadku w pracy lub podczas prac rolniczych?
– Zostałeś pogryziony przez psa lub inne zwierzę?

Możesz skorzystać z rehabilitacji bez konieczności oczekiwania w kolejce. Koszt zostanie pokryty przez sprawcę zdarzenia lub towarzystwo ubezpieczeniowe, w którym sprawca miał wykupioną polisę OC.

Wszelkie formalności załatwi za Ciebie nasz pracownik.