Wózki inwalidzkie – wypożyczalnia

Home / Wózki inwalidzkie – wypożyczalnia

Wózek inwalidzki z napędem ręcznym składany wersja 5065-222

Wózek inwalidzki przeznaczony jest dla osób mogących korzystać z wózka samodzielnie, jak i też przy pomocy osób trzecich. Umożliwia wygodne poruszanie się w pomieszczeniach, oraz na zewnątrz na krótkich odcinkach trasy. Dopuszczalna masa wagowa 100 kg. Tapicerka łatwo zmywalna, spełniająca normy niepalności. Ogumienie kół pełne i pneumatyczne.  Podłokietniki uchylne, podnóżki stałe z regulacją długości i na życzenie pacjenta ze zmiennym kątem pochylenia. Szerokość siedziska możliwa do dobrania w przedziale od 42 do 50 cm. Waga całkowita wózka około 19kg (w zależności od szerokości siedziska dobieranej przez pacjenta).

Wózek inwalidzki z napędem ręcznym składany dla otyłych wersja 5065-322

Wózek inwalidzki przeznaczony jest dla osób otyłych, mogących korzystać z wózka samodzielnie, jak i też przy pomocy osób trzecich. Umożliwia wygodne poruszanie się w pomieszczeniach, oraz na zewnątrz na krótkich odcinkach trasy. Posiada powiększone gabaryty i wytrzymałość, dostosowaną dla osób otyłych. Dopuszczalna masa wagowa 150 kg. Tapicerka łatwo zmywalna, spełniająca normy niepalności. Ogumienie kół pełne i pneumatyczne. Koła tylne metalowe. Podłokietniki uchylne, podnóżki stałe z regulacją długości i na życzenie pacjenta ze zmiennym kątem pochylenia. Szerokość siedziska możliwa do dobrania w przedziale od 52 do 56cm. Waga całkowita wózka około 22 kg (w zależności od szerokości siedziska dobieranej przez pacjenta).

Wózek inwalidzki z napędem ręcznym składany leżakowy wersja 5069-123

Wózek inwalidzki przeznaczony jest dla osób ogólnie w złej kondycji, mogących korzystać z wózka samodzielnie, jak i też przy pomocy osób trzecich. Umożliwia wygodne poruszanie się również w pozycji leżącej w pomieszczeniach, oraz na zewnątrz na krótkich odcinkach trasy. Dopuszczalna masa wagowa 100 kg. Tapicerka łatwo zmywalna, spełniająca normy niepalności. Oparcie tylne przedłużone, odchylane do pozycji leżącej. Ogumienie kół pełne i pneumatyczne. Koła tylne metalowe. Podłokietniki uchylne, podnóżki stałe z regulacją długości i na życzenie pacjenta ze zmiennym kątem pochylenia. Szerokość siedziska 43 cm. Waga całkowita wózka około 25 kg.

Balkonik – rolator

Rolator przeznaczony jest dla osób ze schorzeniem narządu ruchu lub zaburzeniami równowagi. Konstrukcja składana, wykonana z rur stalowych – chromowanych. Posiada bezstopniowa regulację wysokości, umożliwiającą dostosowanie rolatora do wzrostu pacjenta. Dwa przednie koła umożliwiają poruszanie się w wybranym kierunku, natomiast dwie tylne stopki umożliwiają zatrzymanie się pacjenta. Po złożeniu rolator mieści się w bagażniku samochodu osobowego. Waga całkowita balkonika ok 7 kg (zależna od rozmiaru dla pacjenta). Szerokość od 43 do 50 cm.