VARSOVIA MEDICA

Przychodnia rehabilitacyjna

Zobacz szczegóły

VARSOVIA MEDICA

Przychodnia rehabilitacyjna

Zobacz szczegóły

 

 

Przychodnia rehabilitacyjna Varsovia Medica

Przychodnia Ortopedyczno-Rehabilitacyjna oferuje swoim Pacjentom pełen zakres rehabilitacji leczniczej, która ma na celu przywrócenie pełnej lub maksymalnej do osiągnięcia sprawności fizycznej, a także zdolności do pracy. Obecnie prowadzimy Przychodnię Ortopedyczno-Rehabilitacyjną, Poradnię Leczenia Schorzeń Kręgosłupa, liczne konsultacje lekarzy specjalistów oraz rehabilitację w warunkach domowych.

Nasi fizjoterapeuci nauczą Cię w jaki sposób wzmocnić mięśnie, skorygować ułożenie kręgosłupa i prawidłowo się poruszać. Mogą przeprowadzić zabiegi fizykoterapeutyczne, a także pomóc opracować program ćwiczeń do samodzielnego wykonywania ich w domu, tzw. ćwiczenia instruktażowe.

Celem programów rehabilitacyjnych jest maksymalne przywrócenie utraconych funkcji z powodu choroby, bądź urazu i powrót do pełnej sprawności, do życia bez ograniczeń.

Telefon do przychodni  

22 576-17-65

Rehabilitacja po przebytej chorobie COVID-19

Pacjenci, którzy przeszli COVID-19, mogą w ramach NFZ, skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych, dzięki którym szybciej odzyskają siły i wrócą do codziennych aktywności.

Pokonanie COVID-19 to pierwszy krok na drodze do powrotu do pełnej sprawności. Najczęstsze powikłania po przebytej chorobie to: problemy z oddychaniem, zmniejszona tolerancja wysiłku fizycznego oraz ogólna sprawność organizmu, bóle mięśniowo-stawowe, zaburzenia lękowe i depresyjne. W odzyskaniu pełni sił pomaże profesjonalna rehabilitacja.

Rehabilitacja postcovidowa jest realizowana na podstawie skierowania wystawionego przez lekarza rodzinnego pacjenta lub innego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego, po zakończeniu leczenia związanego z chorobą COVID-19.

Rehabilitacja postcovidowa trwa maksymalnie do 6 tygodni i jest podzielona na kilka etapów.

Więcej…

 

Rehabilitacja bez kolejek !!!

Zadzwoń i dowiedz się czy możesz skorzystać z rehabilitacji bez kolejek.

– Zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym – jako pieszy, kierowca, pasażer w samochodzie (również w samochodzie sprawcy)?
– Doznałeś obrażeń na śliskim lub nierównym chodniku?
– Doznałeś obrażeń na skutek wypadku w pracy lub podczas prac rolniczych?
– Zostałeś pogryziony przez psa lub inne zwierzę?

Możesz skorzystać z rehabilitacji bez konieczności oczekiwania w kolejce. Koszt zostanie pokryty przez sprawcę zdarzenia lub towarzystwo ubezpieczeniowe, w którym sprawca miał wykupioną polisę OC.

Wszelkie formalności załatwi za Ciebie nasz pracownik.