WZSO S.A. to firma zajmująca się protetyką ortopedyczną oraz rehabilitacją.

Zatrudnimy na stanowisko: Specjalista ds. obsługi pacjenta

Poszukujemy osoby energicznej i komunikatywnej do pracy na cały etat.

Miejsce pracy: Sklep medyczny w Warszawie lub w Markach.

Opis stanowiska:

·        Obsługa pacjentów,

·        Realizacja wniosków dot. sprzętów ortopedycznych oraz środków pomocniczych,

·        Udzielanie informacji i pomoc klientom,

·        Dbanie o wyposażenie sklepu ortopedycznego.

Wymagania:

·        Mile widziane wykształcenie zawodowe w zakresie: technik ortopedyczny, fizjoterapia, pielęgniarstwo.

·        Gotowość podjęcia pracy od zaraz,

·        Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,

·        Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,

·        Zaangażowanie, sumienność.

·  Empatyczne podejście do klienta.

Oferujemy:

·        Ciekawą pracę na cały etat w doświadczonym zespole,

·        Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy zajmującej się protetyką ortopedyczną i rehabilitacją,

·        Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

·        Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji,

·        Przyjazną atmosferę oraz pracę w zespole ludzi z pasją,

·        Niezbędne narzędzia pracy.

Z chęcią zaprosimy osoby bez doświadczenia, wszystkiego Was nauczymy !

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza, bądź o kontakt telefoniczny pod numerem 519 807 773. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji.”